Wizaż

Wizaż 2019-05-15T17:44:03+02:00

Wizaż

Szczegółowy cennik i wykaz wykonywanych rodzajów makijażu znajduje się tutaj.

Warsztaty dla wizażystów

Warsztaty dla początkujących

Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem.

Zajęcia rozpoczynają się makijażem pokazowym wykonanym przez prowadzącą na modelce. Następnie kursantki wykonują makijaże na sobie.

Pierwszego dnia wykonujemy makijaże dzienne i wieczorowe, drugiego ślubne, trzeciego makijaż glow w stylu Victoria’s Secret. Podczas warsztatów kursantki mają dostęp do profesjonalnych kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu, a także materiałów szkoleniowych; dokonujemy dokładnej analizy urody modelek; dopasowujemy pielęgnację oraz projektujemy makijaż stosownie do typu cery i anatomii twarzy modelki. Pracowania wyposażona jest w stanowiska do makijażu oraz sprzęt, oświetlenie fotograficzne i tło (ściana z kwiatów).

Warsztaty doszkalające dla wizażystów

Kurs przeznaczony dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu makijażu oraz poznać najnowsze trendy m.in.: w makijażu ślubnym, wieczorowym, kolorowym, makijażu glow, modelowaniu twarzy.

Zajęcia rozpoczynają się makijażem pokazowym wykonanym przez prowadzącą na modelce. Następnie kursantki wykonują makijaże na modelkach.

 

Kursantki otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach makijażu.

 

Źródło: Karolina Browarek Makeup Artist (nasza wizażystka)

Szanowni Klienci!

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie informujemy, że salon pozostanie zamknięty do odwołania.

Rezerwacje które obowiązują w tym tygodniu będą bez konsekwencji wydłużone. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. Monitorujemy sytuację i powrócimy do Was tak szybko jak to będzie możliwe.

Życzymy zdrowia! Dbajcie o siebie. 

Bebea Clinique