WIZAŻ, MAKIJAŻ, SZKOLENIA Z WIZAŻU DLA MAKIJAŻYSTEK
I POCZĄTKUJĄCYCH

KUP ONLINE
  • Kursantki otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach makijażu.

Warsztaty dla wizażystów

Powierz swoją urodę naszej makijażystce, a ona podkreśli to, co w Tobie najpiękniejsze! Dostosuje makijaż do Twoich potrzeb i do okoliczności.

Warsztaty dla początkujących

Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem.

Zajęcia rozpoczynają się makijażem pokazowym wykonanym przez prowadzącą na modelce. Następnie kursantki wykonują makijaże na sobie.

Pierwszego dnia wykonujemy makijaże dzienne i wieczorowe, drugiego ślubne, trzeciego makijaż glow w stylu Victoria’s Secret. Podczas warsztatów kursantki mają dostęp do profesjonalnych kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu, a także materiałów szkoleniowych; dokonujemy dokładnej analizy urody modelek; dopasowujemy pielęgnację oraz projektujemy makijaż stosownie do typu cery i anatomii twarzy modelki. Pracownia wyposażona jest w stanowiska do makijażu oraz sprzęt, oświetlenie fotograficzne i tło (ściana z kwiatów).

Warsztaty doszkalające dla wizażystów

Kurs przeznaczony dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu makijażu oraz poznać najnowsze trendy m.in.: w makijażu ślubnym, wieczorowym, kolorowym, makijażu glow, modelowaniu twarzy.

Zajęcia rozpoczynają się makijażem pokazowym wykonanym przez prowadzącą na modelce. Następnie kursantki wykonują makijaże na modelkach.

Karolina Browarek

nasza makijażystka